Vizyon & Misyon

VİZYONUMUZ
 
Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin yurt içi ve yurt dışı pazarında kalitesi, güvenilirliği ile tanınan ve aranan lider firma olmak.
 
MİSYONUMUZ
 
Çevre değerlerine ve paydaşlarına saygılı, Dünya normlarına ve müşteri beklentilerine uygun sürdürülebilir üretim ve hizmet sunmak.
 

DEĞERLERİMİZ
 
Dürüstlük, Saygı, Takım Çalışması, Sonuç Odaklı, Mükemmellik, Yenilikçi, Verimlilik/ Süreklilik, Müşteri Odaklılık
 
Dürüstlük: İşimizi en üst seviyesin profesyonel ve etik davranışlar sergileyerek yaparız. Paydaşlarımıza karşı şeffaf, dürüst ve etik davranırız.
 
Saygı: Paydaşlarımıza, bulunduğumuz çevreye özen gösterir, saygı duyarız ve topluma değer katmayı hedefleriz.  Farklı kültürlere, topluluklara ve görüşlerine saygı duyarız.
 
Takım Çalışması: Çalışanlarımızla, müşterilerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımızla uzun süreli yapıcı ilişkiler kurar, işbirliği içinde çalışırız, ekip çalışmasını temel alırız. 
  
Sonuç Odaklılık:  Taahhütlerimizi ve hedeflerimizi sonuçlara odaklanıp ve çıkan zorlukları yaratıcı bir şekilde aşarak yerine getiririz. Hedeflerimize ulaşmak için açık hedefler belirleriz, faaliyetlerimizi önceliklendirir, zorluklara, engellere rağmen zamanında sorumluluk alır ve söz verdiğimiz işi tamamlarız.
 
Mükemmellik: Yenilikçi bir çalışma ortamı yaratarak müşterilerimize sunduğumuz çalışanlarımız, ürünlerimiz ve hizmetlerimizde en üst düzeyde mükemmellik elde ediyoruz ve sürdürüyor, işiniz hakkındaki bilgileri geliştirmek için kültür öğrenmeye devam ediyor; Müşterilerimizin, operasyonlarımızın, çalışanların iş sağlık ve güvenlik gereksinimlerinin ihtiyaçlarına cevap vermemizi sağlıyoruz.
 
Yenilikçilik: Bizi rakiplerimizden ayıran özelliğimiz mükemmeliğe olan bağlılığımızla işimizi yapmanın yeni yollarını ararız.

Verimlilik/ Süreklilik: Faaliyet gösterdiğimiz yerlerde çevreyi ve sürekliliği sağlamayı sorumluluğumuz bilir ve çevreye duyarlı bir şekilde çalışmalarımızı yürütmek için gayret gösterir, zamanında ve bütçemiz dâhilinde verimli ve profesyonelce çalışırız.
 
Müşteri Odaklılık:  Müşterilerimiz önceliklerimizin en başında gelir. En kaliteli ürünleri ve hizmetleri zamanında ve beklentilerinin üzerinde mükemmellik sağlarız.